Bodrum Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Bodrum Tek Yapı

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Bodrum Tek Yapı Alüminyum sistemleri konusunda ; kaliteli ürün, kaliteli işçilik, ekonomik fiyatlandırma, ürün çeşitliliği, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, ergonomik ve estetik çözümler ve Dünyanın ve Ülkemizin önde gelen üretici firmalarında oluşan çözüm ortakları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Alüminyum Doğramanın Avantajları

Alüminyum, tüm iklim şartlarına dayanıklı olması, uzun ömürlü ve son derece fonksiyonel bir malzeme olması, rahat uygulanabilmesi, sınırsız renk ve şekilde üretilebilmesi, konforlu ve şık çözümleri kolayca mümkün kılması gibi nedenlerle doğrama sistemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum doğrama, tasarım çeşitliliği sonsuz, dekoratiftir, kolay taşınabilir. Alüminyum doğrama sistemleri rutubet almayan, paslanmayan, çekmeyen ve güneş altında çatlamayan, uzun vadede dayanıklı, sağlıklı ve çevreci bir yapı malzemesidir. Demir ve çelik kadar sağlam, bunların üçte biri ağırlığındadır. Elektrostatik boyalarla istenilen renkte üretilebilmekte ve dekoratif bir görünüm kazanmaktadır.

Alüminyum doğrama sistemleri; Standart Profiller, Kapı Pencere Sistemleri, Cephe Sistemleri, Sürme Kapı Pencere Sistemleri, Açılır Kapanır Kapı Pencere Sistemleri, Katlanır Sistemler, Cephe Sistemleri, Güneş Kontrol Sistemleri, Alüminyum Kompozit Sistemler, Polikarbonat Levhalar, Ofis Bölme Sistemleri, Korkuluk Sistemleri, Sineklik Sistemleri gibi gruplara ayrılmaktadır.

  • Alüminyum kapı pencereler uzun ömürlüdür.
  • Alüminyum doğramalar rutubete karşı dirençlidir,oksitlenmez.
  • Alüminyum doğramalar kanserojen madde içermez.
  • Alüminyum kapı pencereler hafif,esnek ve sağlamdır.
  • Isı ve ses yalıtım değerleri daha başarılıdır.
  • Alüminyum doğramalar 0 geri dönüşümlüdür,çevrecidir.

Alüminyum Doğrama Sistemlerinde; Özel Renk, Eloksal ve Ahşap Renk seçenekleri bulunmaktadır.

SİZİN İÇİN DE ÇÖZÜMLERİMİZ VAR!

Alüminyum Doğrama hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve Ücretsiz Keşif hizmetimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.