Bodrum Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum & Krom Korkuluk Sistemleri

Bodrum Tek Yapı

Alüminyum & Krom Korkuluk Sistemleri

Alüminyum, Krom küpeşte günümüzde en çok tercih edilen korkuluk modellerindendir. Gerek fiyat gerekse estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır sökülür olması da çok rağbet görme sebeplerinden biridir. Alüminyum veya Krom Korkuluklar isteğe bağlı olarak; tek, iki, üç, dört ve beş emniyet şeritli veya camlı bir şekilde montajlama yapılabilir. Alüminyum Korkuluk yine isteğe bağlı olarak özel tasarlanabilir.

Alüminyum / Krom Korkuluğun Avantajları

Alüminyum- Krom Korkuluk Sistemleri Yaşam alanlarınızda, ev, villa, ofis, iş merkezi, otel gibi şıklığın ön planda tutulduğu yapılarda, hem güvenliği sağlamak hem de dekoratif bir görünüm sergilemek için yapılan küpeşte korkuluklar; paslanmaz merdiven korkulukları, balkon korkulukları ve duvar korkulukları olarak imal edilmektedir.

İsteğe bağlı olarak alüminyum, sert çelik ve demir alaşımları, ahşap ve ağaç ürünleri aynı zamanda cam kaplama ile birlikte pek çok farklı şekilde ve tasarımda korkuluk sistemleri üretilebilmektedir. Balkonlarda, merdiven boşluklarında ve pencerelerde kullanılan bu sistemler hem güvenlik hem de dekorasyon açısından evlere oldukça büyük bir değişim yaratmaktadır.

Bodrum Tek Yapı Korkuluk yaptırmak istediğiniz alanın çeşitliliği, şekli ve ölçülerini göz önünde bulundurarak; evinizin yapısını aynı zamanda dekorunu bozmayacak pek çok farklı şekilde üretilmiş korkuluk ve küpeşte sistemlerini sizlere sunuyor. Satış anında değil, satıştan sonra da sizlere destek vererek, ürünlerimizi garanti kapsamına alıyoruz.

Korkuluk Sistemlerinde Neden Biz?

Alüminyum ve Krom Korkuluk sistemleri üzerine uzun süredir müşterilerimize özel üretimler yapıyoruz. İster güvenlik, ister dekorasyon amacı ile olsun her sorunda müşterilerimize en uzman çözümü sunuyoruz. Genel olarak insanlara sunulan tek tip ürün algısını yıkarak sizlere, istediğiniz ürün hizmetini veriyoruz.

Alüminyum korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun aparatların bolca bulunmasıdır. Bu aparat, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir. Bu modellerden beğendiğinizi yaptırabilir dilerseniz düşündüğünüz model hakkında bize bir fikir verip size özel modeli  bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

  • Bakım gerektirmemesi
  • Çok uygun fiyatlara montajının yapılabilmesi
  • Sınırsız sayıda modelinin bulunması yada yeni modeller oluşturulabilmesi
  • Paslanmaya dayanıklı olması
  • Her türlü mekana kurulabilmesi
  • Isıya karşı dayanıklı olması (yangından etkilenmemesi)
  • Her renkte bulunabilmesi
  • Ahşap, cam ve pleksi gibi ürünlerle uyum içinde kullanılabilmesi

Alüminyum korkuluklar kesinlikle paslanmazdır. Bu sebepten dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ayrıca ısıya karşı dayanıklı olması nedeniyle de özellikle yangın merdivenlerinde kullanılması tavsiye edilir.  Hem görüntü hem dayanıklılık hem de fiyat açısından tavsiye edilebilecek bir korkuluk çeşididir.

Alüminyum / Krom Korkuluk Çalışmalarımız

Daha Fazlası için Lütfen Uygulamalarımız sayfasını inceleyin..