Bodrum Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Pergola-Güneş Kırıcı Sistemleri

Bodrum Tek Yapı

Alüminyum Pergola / Güneş Kırıcı Sistemleri

Sağlıklı bina kavramı içinde, güneş ışınlarının şiddeti ve dağılımı ile doğal ışığın yeterliliği büyük önem taşımaktadır. Doğal gün ışığına olan ihtiyacın kaçınılmaz olması gibi direkt güneş ışınlarından korunma gereksinimi de kaçınılmazdır. Alüminyum Pergola/Güneş Kırıcı Sistemi gün boyu güneş alan mekanlarınız için ideal bir çözüm ve modern bir cephe kaplama alternatifidir. Güneş kırıcılar, sadece güneş alan cepheleri korumakla kalmaz, aynı zamanda dekoratif özelliğiyle yaşadığınız yerlere değer katar. Siz güneş ışığından en verimli şekilde yararlanırken, estetik görünümüyle mekanlarınız da göz alıcı bir güzelliğe kavuşur.

Alüminyum Pergola / Güneş Kırıcı Sistemlerinin Avantajları

Güneş kırıcı sistemleri yapılarda gün ışığı kontrolünü sağlamak dolayısıyla enerji kaybını önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Işığın mekana yeteri kadar girmesine izin veren, dekoratif amaçlı da kullanılan ve yapıya estetik değer katan uygulama çözümleridir.

Dış dünya ile görsel teması ortadan kaldırmadan, insanı yeterli gün ışığına kavuştururken modern yapıların gölgelendirilmesini sağlamaktadır.
Dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Farklı şekil ve ebatlarda geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu kadar estetik bir görünüme de sahiptir.
Yatay veya düşey olarak kullanılabilir. Sabit veya hareketli olarak uygulanabilme olanağı bulunmaktadır. Hareketli seçeneklerinde manuel veya motorlu kumanda edilerek optimum gölgelenme sağlamaktadır.
Mat, parlak görünümlü, toz boyalı veya farklı desenlerde ağaç dokusu verilebilen farklı seçenekler vardır.

Sizin için..

Alüminyum Pergola / Güneş Kırıcı Sistemleri ile ilgili bilgi almak ve Ücretsiz Keşif hizmetimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Alüminyum Pergola Çalışmalarımız

Referanslarımızla ilgili bu bölüm Yapım Aşamasındadır. En kısa sürede tamamlanacaktır. Lütfen bir süre sonra sayfamızı tekrar ziyaret ediniz. Anlayışınız için Teşekkür Ederiz.