Bodrum Alüminyum Doğrama Sistemleri

Özel Duşakabin Sistemleri

Bodrum Tek Yapı

Özel Duşakabin Sistemleri

Duşakabinler, özellikle cam duşakabinler, istenilen ölçü ve ebatlarda özel tasarlanabilen, banyo dekorunu koruyan şeffaflığı ve genel mimari dokuya uyumlu çalışılabilme özelliğiyle, banyoların vazgeçilmezi. Banyonuz sizin için bir tutku ise; Bodrum Tek Yapı Kişiye Özel Cam duşakabin tasarımı ile sizlere hizmet vermektedir. Özel Cam Duşakabinler istenilen cam kalınlığı, cam desenleri, renk ve ölçülerde tasarlanabilmektedir. Cam duşakabinlere istediğiniz bir resmi bastırabilir, özel ölçülerle banyonuzu istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

Duşakabin Sistemlerinin Avantajarı

Gelişen teknoloji ile birlikte duşakabin, maliyeti ve üretiminin ucuzlaması ile hemen her banyoda kullanılır hale geldi. Peki nedir duşa kabinin avantajları.

Duşakabinlerin bir çok parçası (vidalar, profiller…) alüminyum veya çelik malzemeden üretilir, şık görünmesi ve sağlam olması açısından eloksal veya krom kaplama yapılır. Sürgülü kapılı, menteşeli, oval, yuvarlak, kare vb. modelleriyle duşakabinler her evin dekoruyla uyum sağlayacak çeşitlilikte üretilir. Duşakabinlerin bir çok parçası (vidalar, profiller…) alüminyum veya çelik malzemeden üretilir, şık görünmesi ve sağlam olması açısından eloksal veya krom kaplama yapılır. Sürgülü kapılı, menteşeli, oval, yuvarlak, kare vb. modelleriyle duşakabinler her evin dekoruyla uyum sağlayacak çeşitlilikte üretilir.

Hijyenik ve antibakteriyeldir. Duşa kabin panellerinin pürüzsüz ve gözeneksiz yüzeyi sayesinde kir ve bakteriler suyla akıp gitmektedir. Panellerin sert yapısının yanı sıra, silikonlarda kullanılan antibakteriyel malzeme sayesinde her türlü küf, bakteri oluşumuna karşı önlem alınmış olur.

Her banyoya, her bütçeye uygun bir duşakabin vardır. En yaygın olarak kullanılan oval ve kare modellerin yanı sıra; banyosu dar olanlar için duvar arası modeller, farklı bir tasarım isteyenler için asimetrik modeller, hem kaliteyi hem konforu bir arada yaşamak isteyenler için ise yuvarlak, asma tavanlı duşakabin modelleri mevcuttur. Duşakabinler şekil açısından olduğu kadar kullanım açısından da çeşitlilik sunuyor. Banyonuzu kullanma şeklinize göre menteşeli veya sürgülü bir duşa kabin tercih edebilirsiniz.

Banyonuz sizin için bir tutku ise..

Kaliteli, Kusursuz ve Özel Üretim Duşakabin istekleriniz için Bodrum Tek Yapı

Özel Duşakabin Çalışmalarımız

Referanslarımızla ilgili bu bölüm Yapım Aşamasındadır. En kısa sürede tamamlanacaktır. Lütfen bir süre sonra sayfamızı tekrar ziyaret ediniz. Anlayışınız için Teşekkür Ederiz.