Bodrum Alüminyum Doğrama Sistemleri

Otomatik Kepenk ve Panjur Sistemleri

Bodrum Tek Yapı

Otomatik Kepenk ve Panjur Sistemleri

Otomatik Kepenk ve Panjur Sistemleri; iş yeri, mağaza, garaj, site ve otopark girişleri gibi geniş bir uygulama alanına sahiptir. İşletmelerinizin veya özel mülklerinizin güvenliği için kaliteli, sık ve modern bir çözümdür. Kepenk ve Panjur Sistemleri; ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma için olduğu kadar, hava koşullarından koruması, ısısal izolasyon sağlaması yönünden de gerçek bir yapısal çözümdür.

Kepenk ve Panjur Avantajları

Otomatik kepenk ve panjur sistemleri pratik bir kullanım sağlamanın ötesinde daha güvenli bir koruma kalkanı olabilmesi bakımından da rahatlıktır. Profesyonel güvenlik sağlaması ile beraber buton sistemi ile de kullanılabilmesi sayesinde güçlü emniyet kalkanı oluşturması ve bu kalkanın kolaylıkla kaldırılamayacak olması da güvenliğin üst düzeyde sağlanmasına olanak vermektedir. Üstelik elektrik kesintisi gibi durumlara karşı manuel açma kapama özelliğinin de bulunuyor olması yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek açısından büyük bir kolaylıktır.

Kullanım açısından sağladığı avantajlarla birlikte ekonomik fiyat aralıklarına da sahip olması ve projelendirme aşamasında fiyat seçeneklerinin belirlenebilmesi sayesinde hem bütçenize en uygun seçenekleri kullanabilmeniz hem de ihtiyacınız olan ebat ve niteliklere sahip kepenklerin yapılabilmesi mümkündür.

Müşteri ölçüsüne göre özel olarak kesilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur.

Otomatik kepenklerde işyerleri için transparan vitrin amaçlı mikro delikli ve pencereli tip profiller mevcut olup, işyeriniz kapalıyken bile ürünlerini güvenli bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Otomatik panjur sistemleri, hem mekanlarınıza görsel değer katar, hem de mevsimsel etkilerden ve hırsızlardan korurlar. Alüminyum panjur yapısı itibarı ile hem hafif hem sağlam hem de zengin renk seçeneğine sahiptir. Alüminyum panjur en estetik otomatik kapı-pencere sistemidir.

Otomatik Kepenk ve Panjur Uygulamaları?

13 yıllık sektör tecrübemizle Otomatik Kepenk ve Panjur Sistemlerinin uygulamasında, öncesi ve sonrası profesyonel çözümler üretiyoruz.

Otomatik kepenk ve panjur sistemleri, hem mekanlarınıza görsel değer katar, hem de mevsimsel etkilerden ve hırsızlardan korurlar. Alüminyum kepenk ve panjur yapısı itibarı ile hem hafif hem sağlam hem de zengin renk seçeneğine sahiptir. Alüminyum panjur en estetik otomatik kapı-pencere sistemidir.

Alüminyum kepenk ve panjur; ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma için olduğu kadar, hava koşullarından koruması, ısısal izolasyon sağlaması yönünden de gerçek bir yapısal çözümdür.

♦ Alüminyum kepenk ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25’e kadar arttırılabilir.

♦ Solar radyasyon alüminyum kepenk sayesinde tamamen ortadan kaldırılır.

♦ Alüminyum kepenk dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar azaltır.

Otomatik kepenk sistemleri, güvenliğin ön planda tutulduğu elektronik eşya, kuyumcu, bankalar vb. iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir. Çağdaş tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutmaktadır. Bir çok renk seçeneği sayesinde uygulanacağı mekanlara kolaylıkla uyumluluk sağlayacaktır.

Otomatik Kepenk ve Panjur Çalışmalarımız

Referanslarımızla ilgili bu bölüm Yapım Aşamasındadır. En kısa sürede tamamlanacaktır. Lütfen bir süre sonra sayfamızı tekrar ziyaret ediniz. Anlayışınız için Teşekkür Ederiz.